Automobilio salono valymas

By |

Ar jūsų automobilis švarus?

Švarus automobilis interjeras ne tik atrodo puikiai, ji yra taip pat geriau už savo sveikatą ir sveikatos jūsų keleiviams.

salono valymas
Tai 8-erių metų „Acura nuotraukoje priklauso mano draugas; ji turi daugiau nei 140.000 mylių skaitiklio; dar tinkamą priežiūrą jos vidus vis dar atrodo labai gera, kaip matote. Tai užtrunka apie valandą kruopščiai išvalyti visą interjerą. Būkite atsargūs su vandeniu automobilio viduje; jei vanduo patenka į elektros komponentų, ji gali sukelti problemų. Be to, nereikia mirkti vietų per daug ir neleiskite vandeniui gauti po kilimu; tai gali sukelti koroziją, dėmes ir drėgnas pelėsiai kvapą. Įsitikinkite, kad išdžiūtų interjero gerai po tu padarei.

Pašalinti su grindų kilimėliai. Dulkių sėdynių ir kilimų. Naudojant tinkamą priedą, pasiekti po sėdynėmis, aplink pedalų ir tarp priekinių sėdynių ir centrinėje konsolėje. Dulkių kilimėliai atskirai. automobiliu skelbimai .

Automobilis oda yra labai subtilus, todėl geriausia naudoti gerą produktą specialiai sukurta valyti odinės sėdynės. Kai odos priežiūros produktai, kad oda labiau blizga ar slidžios. Kiti produktai gali padaryti tai lipnus arba lipnus, todėl prieš naudojant jį, išbandyti produktą nedideliame plote, kad pamatyti, jei ji jums patinka. Nenaudokite popierinių rankšluosčių ant odos, jie gali palikti įbrėžimus; naudokite minkštą švarų medvilninį rankšluostį vietoj.

Būkite atsargūs su Odinis vairas ir perjungimo rankenėlės, kaip kai kurie iš odos priežiūros produktų galite padaryti jiems slidūs arba lipnus. Aš asmeniškai nenaudoja jokių produktų mano vairo ir perjungimo rankenėlės, aš tiesiog juos valyti švariu ir vos drėgna medvilnės rankšluostį. Jei naudoti bet kokias odos priežiūros produktus į savo vairo, įsitikinkite, kad jis nėra slidus, prieš pradėdami vairuoti.

Jei jaučiate, kad nemalonų jaučiamas pelėsiais atsiduodantis kvapas iš ventiliacinių angų, kai oro kondicionierius yra įjungtas, galite pabandyti vieną iš kvapo gydymo, kad jūs galite nusipirkti savo vietos auto dalys parduotuvėje. Jis užmuša bakterijas ir pašalina miltligė kvapo. Čia mes panaudojome kondicionierius gydymas nuo Wynn s, kad jūs tiesiog purkšti į lauko oro įsiurbimo Vent (patikrinti ant produkto).

Užsikimšęs kondicionierius nutekėjimo vamzdis ir kaupimas lapams ir kitoms šiukšlėms pagal gaubto skydelyje taip pat gali sukelti drėgnu miltligė kvapo. Išvalykite ir paprašyti mechanikas patikrinti kondicionieriaus drenažo vamzdį, kai jūs darote savo kito alyvos keitimo. Drenažo vamzdis paprastai yra pagal automobilio ant keleivio pusėje, šalia ugniasienės.

Viena dalis, kuri dažnai pasireiškia apleisti yra salono oro filtras. Po kurio laiko jis bus užsikimšęs dulkėmis, lapams ir kitoms šiukšlėms, todėl vietoj gryną orą, turite kvėpuoti su kokia sukaupta salono filtru. Norite pamatyti, kaip pakeisti salono filtrą?

salono filtras

Keleivių salono filtras automobilyje yra panašus į krosnies filtrą savo namuose. Jis filtruoja už transporto priemonių šildymo ir oro kondicionavimo sistemos orą. Kaip ir bet kuri kita filtras, salono filtras užkemša laikui bėgant, kaip matote šioje nuotraukoje.
Ženklai purvinas salono oro filtru apima sumažinti oro srautą ir nemalonų kvapą iš orlaides. Dulkės, žiedadulkės ir kiti teršalai įstrigę salono filtras taip pat gali sukelti problemų, jei jūs ar jūsų keleiviai turi alergiją.
Jei jūsų automobilis stovi po medžiais arba jei dažnai važiuoti neasfaltuotais keliais, jūsų automobilio salono filtras užkemša daug greičiau. Kur yra salono filtras randasi ir kaip sunku tai pakeisti?
Tai priklauso nuo transporto priemonės. Pavyzdžiui, vyresni Mazda 3, Volvo S40, Nissan Altima ir Rogue, salono filtras įrengiamas už brūkšnio, todėl prieiga yra gana sunku. Jei norite, galite aplankyti savo atstovu, kad filtras pakeistas. Kai GM, „Ford“, BMW, Audi ir VW automobiliams, salono filtras yra po gaubto skydelyje žemiau priekinio stiklo, su prieiga iš po gaubtu. Daugelyje naujesnių automobilių, tačiau, keleivių salono filtras yra įdiegta už daiktadėžės ir gali būti pakeistas lengvai. Pažiūrėkime, kaip tai padaryti Toyota Corolla (paveikslėlis aukščiau).

 

One thought on “Automobilio salono valymas

  1. autochemija

    Automobilių salono valymas užima nemažai laiko, o ir tam reikia ganėtinai daug priemonių. Gerai, kad yra atitinkamų parduotuvių, kuriose galima rasti vienu apsipirkimu.;)

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *