Detalių gamintojų rinkos analizė

By |

Detalių gamintojų rinkos analizė (vertimas iš angl.)

Išankstinis Auto dalys,  yra Automarket dalių teikėjas, kuris tarnauja profesionalių montuotojų ir kurie nori tai padaryti patys. AAP turi P / E santykis 24.78, sekantį dvylikos mėnesių EPS 6,4, ir turi pardavimus 9,7 mlrd. AAP turi 5,261 parduotuvių ir 111 skirstymo filialai. Jie dažniausiai pasikliauja plytų ir skiedinio vietose, bet taip pat turi elektroninės komercijos priemonėmis. Akcijos buvo parduodamos ne 159.34 (3/14). AAP išleido Q4 uždarbį 2/11/16.

Rinkos nuosmukis

AAP paėmė hitu Q3 2015, kai jis praleido EPS sutarimą dėl 2,09 dolerių pagal -0,14 JAV dolerių. Tai atsitiko vos 6 dienas po to, kai akcijų nukentėjo aukščiausią kada nors įrašytą kaina $ 201 JAV dolerių. Stebina tai apie šį lašas buvo tai, kad jis buvo prognozuota, tačiau akcijai pasirodė esąs blogiau, nei tikėtasi. Tai buvo vienas ketvirtadalis reiškinys, Q4 AAP įveikti 1,20 JAV dolerių sutarimą iki 0,02 JAV dolerių. Bendras vaizdas už Q1 2016 yra teigiamas, su EPS prognozę 2,65 JAV dolerių. Jų EPS augimas yra 14%, kuris yra labai stiprus. Akcijų dar atspindi išstumti nustatytų praleistų EPS prognozę.

Kiekvienas mėgsta mažesnės dujų kainos ir mažos dujų kainos sąlygoti vartotojų išlaidų padidėjimą. Dujų sunaudojimas padidėja drastiškai pavasario mėnesius. Vairavimas labiau lems daugiau automobilių, kuriems dalis, kurios yra puikus AAP. Mažas akcijų kaina kartu su mažą kainą dujų sukurti investicijoms prieš pavasario / vasaros mėnesiai, kai automobilių kelionės didina galimybę.

Priežastis – neapdairumas

Pardavimai taip pat atėjo mažas, 2,3 mlrd $. Tai buvo žemiau 2,33 mlrd $ sąmatas. Tai privertė kompaniją uždaryti 30 parduotuves vėliau dalis 2015 m pardavimai Q3 ir Q4 pajamų ataskaitos atėjo labai prastos numerius. K3 atėjo ne -1.1 ir Q4 ne -2.5, tai yra tikimasi padidinti mažo skaitmenų. Kitas veiksnys, į atpigę yra tai, kad bendrovė paskelbė apie „generalinis direktoriaus išėjimą pensiją, o laikinasis generalinis direktorius George Sherman skelbimą.

Už mažą pardavimų skaičiaus priežastis yra ta, kad AAP turi daug integracijos išlaidas  nuo sandorio.

Perspektyvos

Plius bendrovei yra tai, kad valdymo komanda yra veiksminga ir toliau gaminti investicijų grąža. AAP turi ROE 21.14%, tai skaičiai pavaizduoti kaip gerai valdymas yra pajėgi gaminti grąžą. Kita perspektyvi sritis AAP yra jų pelno maržos. Aap pelno marža 5%, o tai buvo didelis, palyginti su jos bendraamžiais, pramonės, rodo, kad bendrovė auga stabiliai norma. Su P / E santykis 24.69x, kuris yra virš pramonės vidurkį 17.0x, yra stiprus augimo potencialas. Šie stiprūs bruožai kartu su dabartinėmis kainomis dujų padaryti mane galvoti, kad augimo spurtas artėja. Šie skirtumai turėtų tik didėti, nes bendrovė vadovauja atgal į žalią. 52 savaitę mažai iš tikrųjų įvyko Q4 pelno ataskaita (2/11/16) ir buvo, nes auga. Akcijų pakilo daugiau nei 20 taškų.

Konkurencinė analizė

Lyginant  Auto Parts jų bendraamžiai, mes galime pamatyti, kad AAP turi keletą veiksnių, kurie daro juos labiau perspektyvus. AAP turi stiprią pajamų dangtelį, tvarius paraštes, palankią P / E. AP turi tvarius maržas, kaip minėta anksčiau, tuo tarpu jos bendraamžiai maržos yra labai nepastovi. Didysis P / S, kad mes šiandien kartu su šių kitų techninių veiksnių, kurie juos skiria nuo savo bendraamžių rodo, kad AP turi potencialo kilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *