Kada keisti stabdžių diskus?

By |

Nekreipiančių į stabdymo sistemos būklę transporto priemonių vairuotojų daug. Tokie gedimai sukelia sunkumų sustabdyti automobilį, kai reikia. Jei vairuotojas pastebi, kad jo automobilis stabdžiai tinkamai neveikia, jis ar ji negalės sustabdyti transporto priemonę, kai reikia. Tai, savaime sukels susidūrimų ir avarijų, ir gali sukelti žalą, vairuotojo, keleivių ar pėstiesiems. Be to netvarkinga stabdžių sistema vienas iš „kabliukų“ praeinat techninę automobilio apžiūrą pvz. Tuvlitoje.
Nereguliariai tikrinti transporto priemonės stabdžiai gali pakenkti pačiai transporto priemonei. Paprastai, trinties ar vibracijos triukšmas girdisi, kai stabdžiai sugedę. Taip yra todėl, stabdžių kaladėlės, yra arba deformuotos arba nudilę. Garsas dėl susidėvėjimo indikatorių trinasi stabdžių diskų ir yra signalas, kad stabdžių trinkelės jau reikia pakeisti. Labaigerai Kai lieka ant pernelyg ilgas, susidėvėjęs stabdžių kaladėlės bus rūdžių ir įstrigti laikui bėgant, todėl dar problemos kyla.

stabdziu diskai

Vidutinė gyvenimo trukmė: Stabdžių diskai ir stabdžių kaladėlės
Visiškai naujas stabdžių kaladėles paprastai būna 12 milimetrų storio ir dyla laikui bėgant. Ilgaamžiškumą paprastai priklauso nuo kelių veiksnių, nuo fizikos dėsnius į vieną asmeninio vairavimo stiliaus. Gamintojai ir mechanika nustatyti numatomą rida svyruoja nuo maždaug 30,000-70,000 km. Tačiau yra pagalvėlės, kad gali trukti tik 100 km, o kiti, kad gali trukti iki įspūdingų 100.000 km.
Kita vertus, stabdžių diskai yra taip pat sudaro taip ilgai, kaip stabdžių trinkelės, kartais daugiau. Tačiau, stabdžių diskai nereikia keisti taip dažnai, kaip stabdžių trinkelės. Tačiau, kaip ir stabdžių trinkelės, stabdžių diskai turėtų būti pakeistas poromis.

Kada reikia pakeisti stabdžių trinkeles?
Tai svarbu ne laukti pernelyg ilgai, kad pakeitė savo stabdžių kaladėlės. Tai ilgainiui nusitrinti, kaip jūs nuolat naudokite stabdžius, sumažinti savo gebėjimą per tam tikrą laiką sustabdyti automobilį.
Kaip minėta pirmiau, jūsų automobilis turi dėvėti rodiklius – mažą gabalėlį metalo, kad paliečia stabdžio rotoriaus, kai padas materialia forma pertraukos padas bus susidėvėjęs. Iš nusidėvėjimo indikatoriaus prieš rotoriaus šlifavimo sukuria šlifavimo garsą, kuris yra signalas, kad stabdžių trinkelės reikia pakeisti.

Jei jūs ieškote geros reputacijos kompanija, kuris pakeis jūsų stabdžių kaladėles ir stabdžių diskus už jus, tada apsvarstyti skelbimuose esančią kategoriją Auto dalys – lokaliai priklausanti bendrovė, kuri buvo verslo nuo 1976 metų jie yra žinomi už kokybišką paslaugą, kuri yra nesuderinta kitur ir gali patenkinti savo auto remonto poreikius. Aplankykite jų interneto svetainėje adresu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *