Moterys lenktyniauja

By |

Varžybų ventiliatorius, kurie matė mane balti marškiniai lietingą dieną lenktynių trasoje:

Norėčiau padėkoti Jums už paramą, jūs turite mūsų sporte, ir nori prisijungti prie komandos ir vairuotojai per socialinės žiniasklaidos. Kaip viešųjų ryšių atstovas, aš skelbimuose kruopščiai mėgautis naudojant priemones, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos prijungti jus su sportu.

seni automobiliai

Bet kitą dieną, kaip man buvo išgyvena naujausių komentarų apie vieną iš penkių verslo puslapių man buvo išnuomotų valdyti dėl lenktynių savaitgalį, aš pamačiau tavo. Kolegų komandos narys buvo paskelbtas video iš pagal mūsų duobė juostų lajos danga per liūčių ir trumpą sekundę, aš vaikščiojo priešais kamerą alioskelbimai.

Kai kurie gerbėjai pastebėjo nuo oro sąlygų, o kiti atsiuntė mums gerai nori saugumo. Bet tavo išsiskyrė.

„Minties malonumo dalis dėl klipo buvo šlapias marškinėliai drabužiai pradedant Ę … neatsitiko …“

Aš atsiprašau, kad jus nuvilti, bet jei mano verslo marškiniai ir verslo kelnės nebuvo aiškus rodiklis, buvau darbe, profesines pareigas, apsuptas savo bendradarbiais alioskebimuose.

Jūsų komentaras buvo ne privatus vienas sakė pagal savo kvėpavimą bičiulių. Vietoj to vilniausatelje, jums parašė, kad visam pasauliui, ir dar daugiau gėdingai, jūs sakėte, tiesiai į mano klientas. Jei sako, kad prieš vieną iš savo komandos narių asmeniškai, aš neabejoju, kad jie lydėjo jus patys po reikalauja jums atsiprašyti, nes jie ponai, kaip kad labaigerai

Nors jūsų komentaras galėjo būti vilniausatelje pokštas, jis atspindi archajišką, drabužių taisymas nepagarbaus požiūrio, kad vis dar tvyro mūsų sportą.

Jūsų pastaba atkartoja dviejų ankstesnių mano vyrai priežiūros nuomonę. Vienas man pasakė, moterys neturi priklausyti lenktynių į profesinį pajėgumą. Kitas nuolat gauti ištraukė į žmogiškuosius išteklius, nes įvairių seksualinio priekabiavimo skundų iš jo darbuotojų moterų. Įdomu, kaip jo žmona jaustųsi, jei ji žinojo, kad jis bando-ir aš quote- „kirsti finišo liniją“ su savo pavaldiniais.

Praėjusį savaitgalį ne Trasa Sebring, jis privertė mane didžiuotis pastebėti alioskelbimai buvo padarytas moterų įgulos narių, žiniasklaidos ir dalyvių padidėjimas IMSA aptvare. Jokiame taške buvo šios moterys reikalauja specialaus gydymo, vaikštant sakydami jų lyties, ir jie tikrai nebuvo tikiuosi vyrai išsižiojėlis, tikėdamiesi sugauti krūties žvilgsnis per šlapias marškinėlius (mano Polo buvo sausas, beje, Atsiprašome). Jie buvo ten dirbti, aiškia ir paprasta.

Turiu juoktis ant reta proga, kai moteris sako, kad ji nepatiria seksizmo lenktynėms. Alioskelbimai tiesiog praeitą savaitę, o aš buvau visiškai zonoje, hustling iš vienos duobės į kitą, kai įgulos narys sustabdė mane man pasakyti man reikia šypsotis. Prieš dvejus metus, ten buvo įgulos narys, kuris padarė tą patį man kiekvieną kartą aš vaikščiojo, pasakojo man buvo gražiau, kai aš nusišypsojau. Atsibodo, aš pagaliau paklausiau, ar jis sakė tą patį, į savo vyrais. Jo atsakymas: „Ne, kad būčiau kvailas.“

Pas mus, tai tik kaip kvailas teigti ne visi! Žiniasklaidos centras praėjusį savaitgalį, keletas iš mūsų moterys juokėsi per seksistinių komentarus mes gauname kiekvieną dieną tuo keliu. Jūs negalite padėti, bet juoktis kartais, nes jie, kad juokinga, kai manote, jei buvo pakeista vaidmenys.

Kaip moterų vyrų dominuojamoje sporto, savo veiksmus, kaip mes suknelė ir kaip mes bendraujame su kitais gauna pastebėjau labai lengvai ir dažniau nei ne atvira daugiau kritikos. Ji niekada nepavyksta, kad kai kitą „seksualus“ fotosesija daroma siekiant skatinti moterų sportininkas, mums visiems gauti „, kodėl gi ne jums tai padaryti?“ pastabos.

Aš nekalbu kitoms moterims, bet už mane, Noriu, kad žmonės pastebės mano talentas, ambicingumas, vientisumą, darbo etika ir vairuoti. Nuotrauką, kurioje aš lėtai lyties apeliaciją parodant savo nuogą ar beveik nuogo kūno kompromituojančioje padėtį arba esu apėmė dešimt svarų makiažas nesiruošia parodyti pasauliui, aš tikiu, stiprus, sėkmingas ir talentingas. Tai rodo, Aš tik noriu jums pažvelgti į mane ir komentuoti mano išvaizdą.

Nesu čia dėmesio dėl savo išvaizdos. Aš čia būti mano srityje novatorius.

moerims drabuziaiKaip ir visi kiti, mus moterys sunkiai dirbo, kad gauti čia, ir mes uždirbo mūsų bendraamžių pagarbą, taip pat gerbėjams. Tai mano tikslas toliau įkvėpti pokyčius būdu mes apdorotą ir kalbėjau. Galiu tik tikiuosi, kad mano laiškas jums primena moterims kelio, kad mes ne daiktai jums padaryti nepagarbus komentarus, bet verslo profesionalai bando daryti savo darbus, kaip ir visi kiti. Tai mano viltis, kad moterys gerbti save ir savo pažįstamų vyrų, ir kad šiuo atžvilgiu yra grąžinamas.

Ignoravimas ar įvorė išjungti savo bjaurus pastabą nieko nedaro. Nesiruošiu naudoti savo komentarą kaip būdas žaisti auka, ir aš neketinu naudoti jį kaip tai gėda jums ir sukelti vaikišką dramą. Vietoj to, aš naudoju savo komentarą parodyti, kad šis nepagarbos natūra vis dar egzistuoja ir daugiau žmonės turi atsistoti prieš jį, o ne ignoruoti, ir tikrai ne skatinti.

Lygiai taip pat vienos veiksmai gali atspindėti daugelio (kaip vėl mus moterys labai gerai žino, šiame sporte), aš tikrai tikiuosi, kad mano dėmesį jums nėra dažų vyrų sporto kaip nežino ar prieš moteris nukreipta, nes tiesa yra , dauguma nėra. Vyrai turiu dirbti su į aptvare gydyti man, kaip jų lygi malonumą; nėra ypatingas dėmesys, ne nepagarba. Aš verslo profesionalus su 17 metų patirtimi šioje pramonės šakoje.

Aš čia, nes, nes buvau paauglys, aš praleido beveik du dešimtmečius kraujo, prakaito ir ašarų tapti verslininkė aš dabar ir būti tokiu laikomas.

Tikiuosi, kad jūs turite komfortą vaikščioti į savo verslo vietą be jaustis nevisavertis, cheapened arba suobjektintos. Tikiuosi, kad jūs neturite kovoti su ateiviai „netyčia“ šukuojant prieš tave, tik policininkas jaustis. Tikiuosi, žmonės, žiūrėdami jums aukštyn ir žemyn, nereikia siūlau jums padaryti fotosesiją savo apatinius, tik todėl, kad Davidas Beckhamas daro. Galiausiai, tikiuosi žmonės neverskite objektyvuojantį komentarų apie savo kūną į savo darbdavio verslo puslapį visiems pamatyti.

Nesu čia, kad būtų galima viešai išsakyti savo norą pagauti kūno žvilgsnis po mano uniforma.

Kai aš mano darbo vietoje, jums gerbs mane ir mano bendradarbiai, tiek vyrų, tiek moterų.

One thought on “Moterys lenktyniauja

  1. autodalys

    Smagu, kad į šį sportą įsitraukia ir moterys. Gi kuo didesnė konkurencija, tuo įdomiau. :) Nepritrūkit autodalių, panelės.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *