Naudotos ir naujos padangos. Kada keisti?

By |

Kada keisti padangas? Iš žieminių į vasarines patariama keisti kai oro temperatūra naktį nenukrenta žemiau +2 , o dieną yra didesnė nei +10 laipsnių.

Radę skaičių seką ant jūsų padangos šoninės sienelės, naudoti diagramą aukščiau ir žemiau sąraše rasti kiekvieno skaičiaus reikšmę.

padangos

Daugiausiai parduodama devetu padangu. Devetos padangos pakankamai ilgai tarnauja Lietuvos keliuose.

Taigi sis tas apie padangu zymejimus.

Metrinė arba padangų tipas, apibrėžia, kaip tinkamai naudoti padangos. Pavyzdžiui, „P“ žymėjimas reiškia, kad ji yra lengvojo automobilio padanga. Yra „LT“ pavadinimas yra už lengvųjų sunkvežimių. prieš plotis ne raidžių rodo, kad ji yra Europos metrinis padanga.
Padangos plotis yra padangos, išmatuota mm nuo šoninės sienelės, kad šoninės sienelės plotis. Šios padangos plotis yra 225 mm.
Vaizdo santykis yra skerspjūvio jo pločio padangos aukštis santykis. Mūsų Pavyzdžiui, 60 reiškia, kad aukštis yra lygus 60% padangos pločio.
Statybos jums pasakys, kaip padangos sluoksniai kartu sudėjus. „R“, reiškia radialinio, o tai reiškia, sluoksniai eina radialiai visoje padangos. „B“ reiškia šališkumo statybos, o tai reiškia, kad sluoksniai paleisti įstrižai padangos.
Ratlankio skersmuo yra coliais arba cm rato iš vieno galo į kitą plotis. Šio rato diametras yra 16. Visada pakeisti padangą ant ratlankio su kitu lygiai tas pats ratlankio skersmuo paskyrimas ir priesagos raidžių padangos.
Apkrovos indeksas yra priskirtas skaičių, atitinkantį su apkrovos-krovumas padangos. Dauguma lengvųjų automobilių padangos apkrovos indeksai svyruoja nuo 75 iki 100, bet nedaug vežti daugiau. Jūs taip pat rasite didžiausią apkrovą kitur ant padangos šoninės sienelės, tiek svarų ir kg. Sužinokite daugiau apie padangų apkrovos indeksas.
Greitis jums pasakys didžiausiu eksploataciniu greičiu padangai. Greičio reitingas ne, tačiau rekomendacija viršyti greičio apribojimus, ir nenurodo, kaip gerai padanga rankenoms arba kampuose. Sužinokite daugiau apie padangų greitis.
„Goodyear“ taip pat siūlo aukštos plūduriavimo padangos. Galėsite pasirinkti padangų dydį, padangų pločio, padangos ratlankio dydis per padanga ieškiklis įrankis. Nežinau jūsų padangų dydis arba negalite perskaityti numerius savo šono? Nesijaudinti. Mūsų Išplėstinė Padangų paieška gali padėti. Tiesiog Filtruoti pagal TRANSPORTO naršyti pagal metus, markę, modelį, ir versija Jūsų automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *