Remonto kainos

By |

Žmonių tikslai antra jie vaikščioti į prie daugelyje vietų duris, remonto dirbtuvių įkūrėjas Alvydas sako.“ Jei yra kokių nors prielaida rūšiuoti, kad nesate pakankamai kietas arba vyriškas pakankamai, arba jūs neturite vaikščioti į duris ir naudotų automobilių pardavimo vietose, turguose ir skelbimuose ką po paraliais vyksta su jūsų automobiliui, kaip, yra tikimybė, kad jūs esate gonna get tikslingai „. Jei manote, kaip ekonomiškai nepalankioje padėtyje moterys ir LGBTQ žmonės prasideda, sako Alvydas, progresinių auto parduotuvė svarba tampa gana aišku ir dėl remonto kainos.

Remontas revoliucijos dėmesio ne tik paveikti jų klientų-it poveikį darbo vietų, kurių jos imasi skelbimuose pvz labaigerai.lt, kaip gerai rūšių. „Mūsų klientai yra tiek keistas ir / ar moteris, ir jūs žinote, kiek centų moterys dėl dolerio, palyginti su bičiukai“, sako Alvydas. „Apskritai, mūsų gyventojų yra mažesnės pajamos nei jūsų vidutinis parduotuvėje. Todėl jų automobiliai yra didesni gabalai šūdas ir sunkiau dirba ant per daug būdų. Todėl, kad aš dirbu visų markių ir modelių yra todėl, kad aš noriu būti prieinami mano bendruomenei. “
naudotas auto is vokietijos
Be darbo visiems automobiliams, parduotuvėje politika siekiama užtikrinti maksimalų skaidrumą ir pateikti labiausiai prieinamą remontas įmanoma. Už milžiniško vaivorykštės vėliavą iš priekinės ir „Autofanų klubai “ plakatų ant sienos, Remontas revoliucija daro kelis dalykus skirtingai. Už vieną, jie padaryti pareikšti klientus į paslaugų aukšte parodyti jiems, tiksliai, kas vyksta su savo automobiliais, kurie yra tabu daugelyje parduotuvių įpročio. Ir vietoj sakau klientams, kad remontas būtų nedelsiant būtina Algiui ir jo įgula bando suteikti jiems to-dieną Chronologija kaip ilgai jie gali eiti nedarant tam tikrą patikrą TA, siekiant padėti žmonėms, ankštose finansinę padėtį, kuriems reikia teikti pirmenybę. Yra tikrai ne „aš ne įdėti savo vaikus toje automobilis“ vyksta ne remonto dirbtuvių revoliucijos.

„Dalis žmonių visame procese atima iš tos baimės taktika, parduotuvės naudoti“, sako Feliksas autoserviso savininkas. Ir galimybių suteikimas yra tikrai ties remontas revoliucijos žaidimo pavadinimas. Jie siūlo žemos palūkanų normos lauro nuoma, siekiant padėti žmonės, kurie žino, kaip dirbti savo automobilius rasti vietoje to daryti, o tai dažnai sunku mažas pajamas žmonių, kurie linkę nuomotis savo namus ir negali turėti prabanga Driveway. Allison taip pat rengia proginius remonto dirbtuves tiems, kurie domisi mokytis daryti patys. Tai gali atrodyti prieštarauja sveikam protui, nes tai gali sumažinti į parduotuvę pajamų, bet Algis mato jį kaip apie daugiau nei pajamų. Štai kodėl jie aptarnauti visų markių ir modelių: Specializuojasi dirba tam tikrą markė automobilio dažnai daugiau pelno, bet jis apriboja savo klientų bazę (dažnai tų pakankamai privilegijuotas, kad užsienio automobilių).

„Aš esu sertifikuota“ Volkswagen technikas „, sako Algis. „Tai yra mano specialybė. Galėčiau dirbti tik Volkswagen, bet aš nebūtų tarnauja savo bendruomenei.“

Deja, kaip nuostabu, kaip remontas revoliucija yra, tai tik viena parduotuvė. Nors jie daro Sietlo keisto bendruomenės puiki paslauga, ir teikti savo automobiliai ir skelbimai draugiškas mechanika įdomus, atviras ir saugus darbo vietoje, situacija vis dar yra blogas ir daugelyje kitų vietų. Ir atidarymo maža parduotuvė nėra lengva, ypač jei esate mažas pajamas genderqueer auto mechanikas.

Allison, kurie pradėjo su nuline sėklų pinigų, buvo atmestas dėl šešių skirtingų paskolų prieš galiausiai gauti vieną iš vietos ne pelno Vokietijos ekonominės plėtros fondo, Bendrijos kapitalo plėtrai (CCD). CCD tikrųjų atmetė jo pirminio prašymo, bet jis padarė esminį ryšį Sietle biuro ekonominės plėtros, kuris grįžo į fondą ir pasakė, kad tiek daug žodžių, „Jūs turite finansuoti tai.“ Dar visai neseniai, Algis praleido dešimt valandų per savaitę per metus pranešti atgal į programos direktorių įrodyti, kad jo verslas buvo gyvybinga.

„Jei jūs neturite vaikščioti į duris ir mansplain ką po velnių vyksta su Jūsų automobiliui, yra tikimybė, jūs gonna get tikslingai.“

„Po šešių mėnesių mane šokinėja per 500 milijonų beprotiškų lankus, jie finansuojami mane“, sako jis. „Aš ir toliau šokti per lankus per pirmuosius metus verslo, siekiant pranešti apie tai, kaip man buvo išleisti savo pinigus. Jis paėmė nuo manęs iš tikrųjų galėtų nustatyti automobilius.“

Nors visi darbuotojai sutiko, kad remontas revoliucija buvo Sėkmė, nė vienas iš jų mato socialiai sąmoningas auto parduotuves kaip galutinis sprendimas sprogimą. Vienintelis būdas užgesino padangų ugnis Mizoginija ir homofobijos pramonėje, įgula sutinka, yra pakeisti bendrą lyčių pusiausvyrą parduotuvėse šiandien.

„Įvairovės idėja yra labai reali“, sako „Mazda, kita technologijų. „Tai ne kvotos, tai, kad jūs gotta turėti žmonių pramonėje, kad nesitikima, kad ten, nes tai, kaip atidarote pramonės aukštyn. Žmonės turime atverti savo duris.“

Bet dabartiniai vartininkai iš pramonės šakoje nėra tiksliai laikydami tuos duris tegul moterys ir LGBTQ žmonės. Mercedes tikrųjų pradėjo savo karjerą gana laipsniškai auto parduotuvė Siluteje draugiškas Honda rajone. Bet net ir ten, ji sako, ji susiduria su diskriminacija.

„Aš turėti pakliuvom-iki globėją kai buvau mokinys“

Padangų remontas. Papildomos detalės naudotiems automobiliams.

Uždirbti mūsų reputaciją kokybės paintless Dent remonto paslaugų ir automobilių atnaujinimo paslaugos, Dent vedlys išplėtė mūsų siūlomų paslaugų tapti Šiaurės Amerikos pirmaujanti tiekėja SMART (mažų ir vidutinių erdvės remontas metodai) remontas.

padangu remonto paslauga

Ratlankių vedlys Smart remonto paslaugos dabar yra keletą specializuotų ratų remonto ir nestandartinių ratų pakartotinės apdailos metodus abiejų transporto priemonių savininkų ir automatinis paslaugų teikėjų (įskaitant dilerių, kūno parduotuvėse, padangų ir ratų parduotuvių ir daugiau).

Mes teikiame ratų atgaminimas paslaugų įvairovę nustatyti ratų įbrėžimų, skaptukai ir įtrūkimų. Mes taip pat galime nustatyti išlenktas ratlankiai ir teikti kitas ratų tiesinimo paslaugas. Be to, Dent vedlys siūlo pasirinktinį ratų apdaila, vairas tapybos ir ratų miltelinį dažymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *