Mitsubishi Colt salono ventiatoriaus problema

Štai vieną dieną ėmė ir nutilo Mitsubishi Colt salono ventiatorius. Neveikia nei viena režimo padėtis, taip pat neįsijungia kondicionierius. Teko pavažinėti po servisiukus, tačiau nei vienas elektrikas nesurado problemos. Tesugebėdavo patikrinti salone esančius saugiklius ir kadangi jie buvo geri – „prognozavo“ keisti ventiliatoriaus saugiklius (fuses). Niekur internete neradau informacijos apie šios markės automobilio elektrines schemas. Visai… Read More »

Remonto kainos

Žmonių tikslai antra jie vaikščioti į prie daugelyje vietų duris, remonto dirbtuvių įkūrėjas Alvydas sako.“ Jei yra kokių nors prielaida rūšiuoti, kad nesate pakankamai kietas arba vyriškas pakankamai, arba jūs neturite vaikščioti į duris ir naudotų automobilių pardavimo vietose, turguose ir skelbimuose ką po paraliais vyksta su jūsų automobiliui, kaip, yra tikimybė, kad jūs esate… Read More »

Moterys lenktyniauja

Varžybų ventiliatorius, kurie matė mane balti marškiniai lietingą dieną lenktynių trasoje: Norėčiau padėkoti Jums už paramą, jūs turite mūsų sporte, ir nori prisijungti prie komandos ir vairuotojai per socialinės žiniasklaidos. Kaip viešųjų ryšių atstovas, aš skelbimuose kruopščiai mėgautis naudojant priemones, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos prijungti jus su sportu. Bet kitą dieną, kaip man buvo išgyvena naujausių… Read More »

Automobilio salono valymas

Ar jūsų automobilis švarus? Švarus automobilis interjeras ne tik atrodo puikiai, ji yra taip pat geriau už savo sveikatą ir sveikatos jūsų keleiviams. Tai 8-erių metų „Acura nuotraukoje priklauso mano draugas; ji turi daugiau nei 140.000 mylių skaitiklio; dar tinkamą priežiūrą jos vidus vis dar atrodo labai gera, kaip matote. Tai užtrunka apie valandą kruopščiai… Read More »

Kada keisti stabdžių diskus?

Nekreipiančių į stabdymo sistemos būklę transporto priemonių vairuotojų daug. Tokie gedimai sukelia sunkumų sustabdyti automobilį, kai reikia. Jei vairuotojas pastebi, kad jo automobilis stabdžiai tinkamai neveikia, jis ar ji negalės sustabdyti transporto priemonę, kai reikia. Tai, savaime sukels susidūrimų ir avarijų, ir gali sukelti žalą, vairuotojo, keleivių ar pėstiesiems. Be to netvarkinga stabdžių sistema vienas iš „kabliukų“… Read More »

Automobilio stiklų remontas

Traškučiai ir įtrūkimų priekinio stiklo ar transporto priemonių langų keletas iš labiausiai paplitusių remonto kurie siunčia klientus į remonto dirbtuves. Be tinkamo remonto, maži įbrėžimai, slapyvardžiai ir įtrūkimus gali lengvai virsti didesnis, ir galiausiai brangesnis remontas. Skelbimai Jau nekalbant apie saugos problemas, kylančias, kai vairuotojas vizija yra sumažėjusi didelis įtrūkimai. Taigi, jei pastebėjote įtrūkimai ar… Read More »

Citroen Xara Picasso centrinio užrakto gedimas

Automobiliukas Citroen Xara Picasso 2003m susidūrė su tokia problema: centrinis užraktas neatrakina galinių keleivio durelių. Bandome pakeisti centrinio užrakto varikliuką. Šrote Vilniuje surasto varikliuko kaina 15 pinigų. Darbų kaina servise nuo 20 pinigų. Bandome savomis jėgomis pakeisti šią detalę. Neįgudusiam remontininkui tai užtruko apie 1 valandą. Sunkiausia atkabinti spynelės traukutes, kadangi priėjimas vaikiškoms rankoms. Taigi: Reikalingi… Read More »

Naudotos ir naujos padangos. Kada keisti?

Kada keisti padangas? Iš žieminių į vasarines patariama keisti kai oro temperatūra naktį nenukrenta žemiau +2 , o dieną yra didesnė nei +10 laipsnių. Radę skaičių seką ant jūsų padangos šoninės sienelės, naudoti diagramą aukščiau ir žemiau sąraše rasti kiekvieno skaičiaus reikšmę. Daugiausiai parduodama devetu padangu. Devetos padangos pakankamai ilgai tarnauja Lietuvos keliuose. Taigi sis… Read More »