EN LT RU
Search by ad code :
Search by manufacturers code:
  Total Today
Auto parts 367 286 43
Cars for parts 1 352 2
Tyres 1 679 0
Wheels 2 462 0
Motorcycles for parts 109 0
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt
diagnozuok.lt
General search
Auto parts    Cars    Motorcycles
autoextra.lt - tai automobilių, autobusų, sunkvežimių, motociklų naujos ir naudotos dalys vienoje vietoje. Mūsų vizija yra sujungti visus Lietuvos demontuotojus, autolaužynus į vieną vietą, ir išvesti jų prekių asortimentą į autoextra.lt. Taip pat yra galimybė privatiems vartotojams paskelbti apie užsilikusią dalį, ar sudaužyta visą automobilį.
Kas mes dar darome?

 

Galime pasiūlyti demontuotojams informacinių technologijų sprendimus t.y. kuriam kompiuterines programas dalių apskaitai pagal kliento norus. Turint tokią kompiuterinę programą, nesvarbu ar savo ar pirkta iš mūsų, išvedimas į http://autoextra.lt yra automatinis. Mūsų programuotojai padarys taip, kad Jūs išvengtumėt dvigubo darbo t.y. dalių vedimo savo programoje ir dar http://autoextra.lt puslapyje, užtenka vesti tik savo programoje, duomenys iš Jūsų programos atkeliaus automatiškai į mūsų svetainę du kart per dieną.
Kuo mes išsiskiriame iš kitų?

 

Tuo, kad mūsų siūlomos idėjos yra unikalios ir tokio puslapio dar Lietuvoje nėra. Mes pirmieji!!! ? Todėl laukiame idėjų, pasiūlymų ir pastabų iš visų lankytojų el. paštu: