Paieška pagal skelbimo kodą

Paieška pagal gamintojo kodą

Užklausimas

Šia paslauga gali naudotis tik registruoti puslapio lankytojai. Užpildykite žemiau esančius laukus ir Jūs gausite atsakymus į užklausimus iš daugelio autolaužynų ar autodalių parduotuvių.

Kaip visa tai veikia?

Pasirenkite skyrių, suveskite reikiamą ar žinomą informaciją apie detalę. Kuo tiksliau suvesite tuo tikslesnį atsakymą gausite: yra galimybė pasirinkti miestą, kurio demontuotojams, autolaužynams ir dalių parduotuvėms siųsti, taip pat galimybė pažymėti kokios – naudotos ar naujos – detalės ieškote. Jūsų užklausas gauna visi arba pasirinkto miesto užsiregistravę demontuotojai, autolaužynai ir dalių parduotuvės.

Kam ši funkcija naudinga?

Daugelis dalių pardavėjų nerašo skelbimuose kainų, kadangi konkurencija didelė, tai visi kainas pasako asmeniškai pirkėjui. Todėl, kad nereiktų skambinėti per dešimtis parduotuvių ir ieškoti pirkėjui prieinamos kainos, suteikiame galimybę užklausti nemokamai ir sulaukti tinkamo pirkėjui pasiūlymo. Kitas atvejis, jeigu pirkėjas neturi laiko ieškoti dalių arba jų neranda, gali užklausti pardavėjų tiesiog parašęs klausimą, klausimo langelyje.

Užklausimo forma
Pasirinkite skyrių:
Papildomas klausimas, komentaras:
Pasirinkite miestą, iš kurio norite gauti atsakymus: