Paieška pagal skelbimo kodą

Paieška pagal gamintojo kodą

Taisyklės

 1. Šiuo metu, svetainėje autoextra.lt paslaugos yra nemokamos, tačiau mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pakeisti mokėjimo planą;
 2. autoextra.lt veikla yra: techninių priemonių, skirtų patalpinti internete bei peržiūrėti skelbimus apie parduodamas automobilių, sunkvežimių, autobusų, motociklų dalis (toliau “Skelbimas”), suteikimas.
 3. autoextra.lt veiklos dalyvis yra fizinis ir juridinis asmuo, patalpinęs ar norintis peržiūrėti Skelbimą svetainėje.
 4. Asmuo, kuris naudojasi mūsų teikiamomis paslaugomis, privalo pateikti tam tikrus asmens duomenis. Už jų teisingumą atsako juos pateikęs asmuo;
 5. Asmens duomenų tvarkymo tikslas yra sudaryti galimybę talpinti skelbimus. Mes įsipareigojame neparduoti, neatskleisti ir nenuomoti Jūsų asmens duomenų jokiam trečiam asmeniui, tačiau atsižvelgiant į tai, kad Jūsų informacija mums yra siunčiama Internetu, ĮSPĖJAME, kad mes negalime garantuoti jos visiško saugumo;
 6. Skelbimas privalo būti patalpintas tik jam skirtoje kategorijoje.
 7. Dalyviams draudžiama Skelbime pateikti tikrovės neatitinkančios informacijos.
 8. Dalyviams draudžiama skelbimo nuotraukose dėti su parduodamu objektu nesusijusių detalių, t.y. įmonės logotipų, įmonės pristatymu, pornografijos ir pan.
 9. Patalpindamas Skelbimą, jo skelbimo autorius prisiima visą atsakomybę už jo turinio atitikimą autoextra.lt veiklos taisyklių sąlygoms.
 10. autoextra.lt administracija turi teisę atmesti Skelbimus arba juos ištrinti iš autoextra.lt duomenų bazės, taip pat ištrinti Skelbime esančias ir taisyklių neatitinkančias nuotraukas.
 11. autoextra.lt administracija turi teisę uždrausti konkretiems dalyviams dalyvauti autoextra.lt veikloje dėl šios autoextra.lt veiklos taisyklių ar įstatymų pažeidimo.
 12. autoextra.lt administracija neatsako už Skelbime pateikiamos infomacijos neatitikimą tikrovei.
 13. autoextra.lt administracija neatsako už nuostolių, kurie gali susidaryti dėl Skelbimuose rastos informacijos naudojimo.
 14. autoextra.lt administracija neatsako dėl veiklos sutrikimo ar dėl nuostolių dalyviams ar tretiesiems asmenims, kilusių dėl techninių sunkumų ar kitokių įvykių, kurių autoextra.lt administracija negali nei kontroliuoti, nei įtakoti ir dėl kurių negali vykdyti autoextra.lt veiklos.
 15. Mes pasiliekame teisę visiems mūsų klientams elektroniniu paštu pranešti apie bet kokius mūsų teikiamų paslaugos sąlygų ar kokybės pasikeitimus;
 16. Mes pasiliekame teisę be jokio išankstinio įspėjimo nutraukti paslaugų teikimo sutartį, jei vartotojas nesilaiko kurios nors iš anksčiau nurodytų sąlygų.