EN LT RU
Paieška pagal skelbimo kodą :
Paieška pagal gamintojo kodą:
  Viso Šiandien
Autodalys 373 141 0
Ardomi automobiliai 471 0
Padangos 1 729 0
Ratlankiai 2 491 0
Motociklai 109 0
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt
diagnozuok.lt
Bendra paieška
Autodetalės    Automobiliai    Motociklai
Autolaužynams

Siūlome autolaužynams ir auto dalių parduotuvėms bendradarbiauti - talpinti savo prekių asortimentą mūsų internetiniame puslapyje.

Nesvarbu, kad skyrelis vadinasi „Autolaužynams“, čia gali registruotis ir naujų auto, moto dalių pardavėjai. Internetinio puslapio vizija sujungti į vieną vietą visus Lietuvos autolaužynus ir auto dalių parduotuves, būti didžiausiu ir žinomiausiu auto dalių internetiniu puslapiu Lietuvoje.

Kviečiame visus demontuotojus ir naujų auto, moto dalių pardavėjus, kurie norėtų gauti iš klientų užklausymus dėl kainų ar pan., registruotis mūsų internetiniame puslapyje.

Dėmesio. Užsiregistravę mūsų puslapyje kaip "Autolaužynas" Jūs gausite klientų užklausimus dėl dalių, t.y. dalių būklės, kainos ir pan. Šis paslauga ženkliai padidina tikimybę, kad klientas nupirks auto, moto dalį būtent iš Jūsų!!! Tačiau, jeigu Jūsų nedomina ši funkcija galite jos tiesiog atsisakyti. Ką mes dar darome?

Galime pasiūlyti demontuotojams informacinių technologijų sprendimus t.y. kuriame kompiuterines programas dalių apskaitai pagal kliento poreikius. Turint tokią kompiuterinę programą, nesvarbu ar savo, ar pirkta iš mūsų, išvedimas į http://autoextra.lt yra automatinis. Mūsų programuotojai padarys taip, kad Jūs išvengtumėt dvigubo darbo t.y. dalių įvedimo savo programoje ir dar http://autoextra.lt puslapyje. Tereikia suvesti tik savo programoje, duomenys iš Jūsų programos atkeliaus automatiškai į mūsų svetainę du kart per dieną.