EN LT RU
Paieška pagal skelbimo kodą :
Paieška pagal gamintojo kodą:
  Viso Šiandien
Autodalys 373 141 0
Ardomi automobiliai 471 0
Padangos 1 729 0
Ratlankiai 2 491 0
Motociklai 109 0
Orai, orų prognozė Vilniuje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Kaune - Orai24.lt Orai, orų prognozė Klaipėdoje - Orai24.lt Orai, orų prognozė Šiauliuose - Orai24.lt
diagnozuok.lt
Bendra paieška
Autodetalės    Automobiliai    Motociklai


autoextra.lt - tai automobilių, autobusų, sunkvežimių, motociklų naujos ir naudotos dalys vienoje vietoje. Mūsų vizija yra sujungti visus Lietuvos demontuotojus, autolaužynus į vieną vietą, ir išvesti jų prekių asortimentą į autoextra.lt. Taip pat yra galimybė privatiems vartotojams paskelbti apie užsilikusią dalį, ar sudaužyta visą automobilį.
Kas mes dar darome?

 

Galime pasiūlyti demontuotojams informacinių technologijų sprendimus t.y. kuriam kompiuterines programas dalių apskaitai pagal kliento norus. Turint tokią kompiuterinę programą, nesvarbu ar savo ar pirkta iš mūsų, išvedimas į http://autoextra.lt yra automatinis. Mūsų programuotojai padarys taip, kad Jūs išvengtumėt dvigubo darbo t.y. dalių vedimo savo programoje ir dar http://autoextra.lt puslapyje, užtenka vesti tik savo programoje, duomenys iš Jūsų programos atkeliaus automatiškai į mūsų svetainę du kart per dieną.
Kuo mes išsiskiriame iš kitų?

 

Tuo, kad mūsų siūlomos idėjos yra unikalios ir tokio puslapio dar Lietuvoje nėra. Mes pirmieji!!! ? Todėl laukiame idėjų, pasiūlymų ir pastabų iš visų lankytojų el. paštu: